Zamknij

Konsultant ds.obsługi klienta z językiem francuskim

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: KOB/1117/KR

  • Obowiązki:

    • obsługa projektów pod kątem administracyjnym i logistycznym
    • pozyskiwanie klientów na terenie Francji
    • przygotowanie pełnej dokumentacji dla pracodawcy-użytkownika związanej z delegowaniem pracownika tymczasowego do Francji
    • przygotowanie dokumentów do francuskich instytucji państwowych (np. inspekcje pracy)
    • tłumaczenie dokumentów i pism na język francuski i z języka francuskiego w ramach bieżących projektów
  • Wymagania:

    • dobra znajomość języka francuskiego (min. B2)
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • znajomość pakietu MS Office
  • Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w jednej z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce
    • dużą samodzielność w działaniu
    • motywacyjny system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie
    • umowę o pracę na pełen etat
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
    • przyjazną atmosferę pracy

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".