Zamknij

Członek grupy otwarciowej sklepów franczyzowych (Łódź)

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: FR/1017/ŁÓDŹ

  • Obowiązki:

  • -Uczestniczenie w projektach otwarcia nowych sklepów/ marketów/ supermarketów na terenie woj. Łódzkiego i ościennych z zastrzeżeniem wyjazdów w inne części kraju ( możliwe wyjazdy do innych miast i województw),
    -Przygotowanie wyznaczonych w projekcie ekspozycji sklepowych
    wdrożenie obiektu do systemu sprzedaży zgodnie ze standardami marki,
    -Wykonywanie czynności inwentaryzacyjnych i porządkowych(
    wykładanie towaru i przygotowywanie do ekspozycji),
    Skręcanie szafek/ regałów/ boksów sklepowych,
    -Wykonywanie czynności fizycznych.

  • Wymagania:

  • -Warunek konieczny: dyspozycyjność do pracy poza miejscem zamieszkania minimum pięć dni w tygodniu,
    -Gotowość do wyjazdów na terenie województwa Łódzkiego oraz ościennych z możliwością wyjazdów w inne części kraju,
    -Wykształcenie minimum średnie,
    -Mile widziane posiadanie ważnej książeczki sanepidu,
    -Mile widziane doświadczenie przy otwieraniu obiektów handlowych,
    -Umiejętność nawiązania dobrego kontaktu i relacji ze współpracownikami i klientami,
    -Mile widziane doświadczenie w handlu, znajomość zasad merchandisingu, cenowania towaru i form ekspozycji,
    -Dokładność, sumienność,
    -Odpowiedzialność, zaangażowanie.

  • Oferujemy:

  • -Pracę w zagranicznej sieci sklepów na terenie Polski – u kontrahenta InterKadra,
    -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Agencją InterKadra (zatrudnienie na dłuższy okres czasu),
    -Atrakcyjne warunki finansowe,
    -Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
    -Zakwaterowanie,
    -System pracy w zespole,
    -Bezpłatne szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy.

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

    W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".